10 Prostych kroków do tego, aby uwieść kobietę
Rozrywka

10 Prostych kroków do tego, aby uwieść kobietę

Uwodzenie kobiet może stanowić pewnego rodzaju grę i zabawę, a może być dla mężczyzny również dowodem na to, aby podkreślić i udowodnić swoją męskość. Dlatego warto zawczasu poznać kilka sprawdzonych technik na to, aby sprawić, że kobiety będą za nami szalały i chętnie spędzały z nami namiętne noce.

Poniżej przedstawimy zatem 10 prostych kroków na to, aby uwieść kobietę.

1.Wyznacz sobie cel, w który uwierzysz. Najpierw ustal jaki jest Twój ideał kobiety, z którą chciałbyś dziś spędzić noc. Niestety nie będzie to tylko jeden typ, określ ich aż trzy. Musisz mieć bowiem alternatywę, jeśli nie spotkasz tej jednej jedynej. Wymień też wszystkie cechy, które Cię w dziewczynach podniecają.

2. Urządź casting na idealną partnerkę. Najłatwiej zrobić to przez internet. Daj ogłoszenie na jednym bądź kilku portalach towarzyskich, że szukasz kobiety do romansu, ale określ jaka musi ona być. Wbrew pozorom zobaczysz, że znajdzie się wiele chętnych dziewczyn. One lubią sex jeszcze bardziej niż faceci, choć trudniej im się do tego przyznać. Nie zapomnij poprosić o zdjęcie, nie umawiaj się w ciemno.

3. Nie zapomnij zadbać o swój wizerunek. Pamiętaj, jak mówią specjaliści od marketingu oraz public relations, najważniejsze jest 30 sekund. W tym czasie kobieta będzie już wiedziała, czy chce kontynuować znajomość czy uciekać jak najdalej od ciebie.

4. Pamiętaj, że w zabawie na jedną noc, wszystkie chwyty są dozwolone, możesz więc ubarwić trochę rzeczywistość i uraczyć dziewczynę kilkoma nie mającymi znaczenia, kłamstewkami. Mogą one dotyczyć Twojego osobistego życia,tzn. zawodu jaki wykonujesz, planów na przyszłość etc.

O sekretach podrywu i uwodzenia oraz relacji damsko-męskich możesz poczytać na stronie uwodzenie.org

http://www.uwodzenie.org/

5. Bądź pewny siebie i mów otwarcie czego chcesz. Kobiety lubią zdecydowanych mężczyzn, czerpiących z życia garściami.

6. Zainwestuj w dobry alkohol, i na pewno nie powinno być to piwo. Czerwone, zimne wino, lub dobrze schłodzony szampan, a do tego oliwki czy krewetki na przystawkę powinny skruszyć opory większości dziewczyn. Możesz również rozważyć opcję kolacji przy świecach. Zrezygnuj podczas niej jednak z potraw ciężkostrawnych, ostrych i wzdymających. Lepiej zrób sałatkę.

7. Włącz wolną muzykę, niech wprowadzi Was w romantyczny nastrój. Wspólny taniec może rozpocząć także Waszą grę wstępną. Delikatne pieszczoty, przytulanie się i ocieranie wprowadzą kobietę w dalszy etap zabawy.

8. Nie próbuj grać podczas spotkania dobrego wujka, który na wszystko się zgadza i trzyma ciągle ręce przy sobie. Pamiętaj jesteś mężczyzną i wymaga się od Ciebie odważnego podejmowania decyzji oraz stanowczości. Jeśli już raz postanowisz, że nadszedł czas na zbliżenie i śmielsze pieszczoty, nie wahaj się. Inaczej całą noc spędzicie na pogaduchach, a pamiętaj, że od tego kobieta ma najlepsze przyjaciółki. Ona dobrze wie w jakim celu do Ciebie przyszła. Pamiętaj jednak, że ma ona w każdej chwili prawo do zmiany zdania. Uszanuj to wtedy.

9. Mów otwarcie o swoich fantazjach seksualnych, nie doprowadzaj do sytuacji, że kobieta musi je odgadywać.

10. Po wszystkim okaż się dżentelmenem i zamów i opłać kobiecie taksówkę do domu. Pamiętaj mężczyznę ocenia się nie po tym jak zaczyna ale jak kończy.

Post Comment